Altın kaplama kalem ve çakmak

kalem ve cakmak

Altın kaplama kalem ve çakmak

Özellikle beylerin kullanmış olduğu en önemli aksesuarlardan olan kalem ve çakmak ürünleri üzerinde yapmış olduğumuz uygulamalardır. Sürtünme kat sayısı yüksek olan kalem ve çakmaklar için firmamız 3 mikron kaplama önermektedir. Dekoratif ve gözalıcı ayarlarda üretilen kaplamalar güçlü yapısıyla uzun yıllar kalıcılığını korumaktadır. Hediye olarak aldığınız bir çakmağa yada bir kaleme değermi katmak istiyorsunuz ? 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar altın kaplamalar sıradan bir çakmağı ve kalemi altından mamül bir ürün haline getirmektedir. .

cakmak

Altın kaplama çakmak

Firmamız seri üretimin yanısıra, bireysel ürünleri kaplamak üzere hizmet veren bir üniteye sahiptir. Kaplatmak istediğiniz ürün bir yada birden çok olabilir. Hediye olarak almış olduğunuz basit bir çakmak teknikerlerimizin elinde bir sanat eserine döünüşmekte. .

altın kaplama kalem

Altın kaplama kalem

Firmamıza deforme olmuş ürün gönderebileceğiniz gibi, Yeni almış olduğunuz basit metallerden mamül kalem yada çakmakta gönderebilirsiniz. Teknikerimizden fiyat ve teknik bilgi alabilirsiniz. Whatsapp destek hattımıza yenilenmesini yada kaplanmasını istediğiniz kalem ve çakmak görsellerini gönderebilir takribi ölçülerini vererek fiyat alabilirsiniz. .

Altın kaplama çakmak

Altın kaplama çakmak

Web sitemizde bilgisini vermiş olduğumuz gibi istediğiniz ayar ve tonda kaplamalar üretiyoruz. Kuyumculuk ürünlerindeki standart ayarlar dışında spesiyal tonlarda seçebilirsiniz. RoseGold, rodyum, rutenyum gibi ton seçeneklerinizden herhangi birini seçebilirsiniz.